בענן של AGAS מאות לקוחות עם מערכות פריוריטי המשרתות אלפי משתמשי קצה. חלקם הגדול התחילו לעבוד עם פריוריטי בתצורה מקומית בהתקנת AGAS ומיגרו לענן.

שם החברה הפך להיות כמעט מילה נרדפת לפתרונות SYSTEM עבור פריוריטי. מוחיות החברה בלט עד שפריוריטי עצמה הפכה ללקוח של AGAS ובחרה בה לביצוע פרויקטים של תשתית פריוריטי עבורה ועבור לקוחותיה.

הבחירה של המטמיעים

AGAS אינה מיישמת אך יש לה קשר הדוק עם מטמיעים וספקי שירות אחרים רבים שישמחו להמליץ ואף הפכו בעצמם ללקוחות בפתרונות ה-SYSTEM של החברה

הכל בענן אחד – בשילוב מושלם

פריוריטי הינה חלק מרכזי אך לא יחיד במערכות המידע של הארגון וחייבת לעבוד באופן חלק עם כל ממשקי הארגון:

  • ענן פרטי – AGAS מספקת פתרונות בענן פרטי המאפשרות שילוב של כל התוכנות הארגוניות (חשבשבת, תוכנות נוכחות, שכר, צ’קים, מסמכים ו-OFFICE)) בענן אחד
  • משרד ללא דפים – AGAS השיקה יחד עם SOFTSOLUTION לפני כשנתיים מערכת סריקה, תיוק וחיתום המייעלת מאוד את העבודה בפריוריטי ומאפשרת לעסקים להתקדם לתפעול דיגיטאלי מלא.
  • מערכות BI – AGAS עובדת עם מטמיעי BI ומפשרת רכישה והתקנה של מערכות BI כדוגמאת POWERBI המתממשקים באופן מלא עם מערכת פריוירטי ומאפשרות ויזואליזציה של מידע בזמן אמת.
  • POS נקודת מכירה – AGAS הינה חברת ה-IT של שתי חברות הקופה המרכזיות המספקות קופות שמתממשקות לפריוריטי EDEA (PRIORIYPOS) וגזית (VeriPhone)
  • המשכיות עסקית – AGAS מתמחה בתכנון המשכיות עסקית של ה-IT ובהקמת פתרונות HIGH AVAILABILITY, DR, רפליקציה וגיבוי.

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו

הטמעת מערכת ERP אינו תהליך פשוט. לפני שרצים להטמיע יש לדון בנושאים הבאים:

  1. איזה תצורה מתאימה לארגון שלי – פריוריטי מאפשרת עבודה בשרת מקומי או בענן. בענן ניתן לעבוד במספר תצורות ( WEB, CLIENTSERVER וטרמינל), AGAS דואגת להציג ללקוחותיה את ההיתרונות, החסרונות וההשלכות של כל תצורה.
  2. מה ינוהל בפריוריטי ומה אמשיך לנהל מחוץ למערכות המידע – פריוריטי מאפשרת לנהל כמעט את כל הארגון, אך הטמעה של תחומים מרובים עשויה להיות יקרה מדי במשאבים של זמן וכסף. לכן חשוב לחשוב מראש על נקודות הממשק.
  3. בחר מטמיע מתאים – לכל מיישם יש תחום התמחות משלו וחשוב שיהיה לו ניסיון בהטמעת הפתרונות המקבילים לצרכים שלך.
  4. תמיכת IT – בסופו של דבר מערכת ERP מותקנת על תשתיות ה-IT של הארגון. כשה-IT לא עובד ה-ERP לא עובד. לכן חשוב לבחור בחברת SYSTEM בעלת ניסיון בתחום זה שתוכל לתמוך בך ולייעץ לך.
  5. המשכיות עסקית – ERP הינו הלב הפועם של הארגון לכן חשוב במסגרת התקציב להבין את צרכי ההמשכיות העסקית של הארגון ולבנות את התשתיות בהתאם

אם אתה לקוח פריוריטי או שוקל להתקין ERP נשמח לייעץ לך על ההיבטים המערכתיים ולתרום מניסיוננו הרב להצלחת המהלך.


עותק של פריוריטי על ידי Eran Kolran