חווית שירות IT מהפכנית

שירותי מחשוב לעסקים

מאז נוסדה ב-2004, מספקת A.G.A.S מחשוב ותקשורת לעסקים שירותי מחשוב לעסקים, במטרה להסיר מחסומים טכנולוגיים העומדים בפני עסקים ולסייע לשגשוגם: להפוך את הטכנולוגיה מאתגר ליתרון תחרותי.

את החזון הזה מגשימה AGAS יום יום באמצעות שירותי מחשוב לעסקים דרך מרכז התמיכה של החברה על מחלקותיו השונות. HELPDESK, מערך טכנאי מחשוב, טכנאי שטח, תומכים בכירים, מרכז ניטור ובקרה, מעבדה, פריסיילים וצוות מומחים. הלקוחות בשירות מחשוב עסקי זוכים לסיוע ותמיכה מכל המחלקות הדואגות לא רק למזעור התקלות אלא גם להגשמת הפוטנציאל הטמון במערכות המחשוב של הלקוח.

מרכז תמיכת מחשוב לעסקים

מוקד תמיכה

מרכז השירות והתמיכה של חברת A.G.A.S מאוישת ע”י מנהלי רשת וצוות מהנדסים מנוסים המתמידים להתעדכן במיטב החידושים הטכנולוגים בכל היבטי מערך המחשוב,מתשתית התקשורת, דרך המחשבים עצמם ועד לתוכנות הארגוניות השונות אתן פועלים לקוחותינו.

התומכים המיומנים נותנים מענה טלפוני אדיב באמצעות חיבור מרחוק, מבצעים ניטור תקלות ובעיות ומביאים לפתרונן המהיר.

אנשי הצוות במחלקה בקיאים בכל הנוגע למערכות הפעלה, מוצרי Microsoft ותוכנות צד שלישי נוספות שמחים לספק מענה מהיר ויעיל לכל סוגי התקלות.

אל מרכז התמיכה ניתן לפנות בלחיצה דרך אתר האינטרנט, בשיחת טלפון ובמייל ולהיענות במהירות ובאדיבות.

הגעת טכנאי

טכנאי המחשוב ניידים וזמינים באמצעות קטנועים וערוכים לקריאות שירות בכל חלקי הארץ.

במידה ותקלה לא באה על פתרונה מרחוק מתאמת הטכנאים של AGAS תצור עמכם קשר ותתאם הגעת טכנאי לבית העסק במהירות, לצורך מתן שירות וטיפול בתקלות.

טכנאי תמיכת מחשוב ב-AGAS רכובים על קטנועים ואופנועים ולכן יכולים להגיע במהירות גם בפקקים וגם במקומות חסרי חניה.

התיעוד של כל קריאה ומחשב מאפשרים לטכנאי המחשוב להגיע למחשב התקול במהירות ולתת תמיכה ושירות למחשב הנכון בזמן הנכון.

ניטור שרתים וגיבויים

כספק שירותי מחשוב משימתינו העליונה היא לצמצם אובדן זמן מחשב. בכדי לאפשר לנו לנקוט בפעולות מנע, לפתור תקלות לפני שהלקוח מרגיש בהם פיתחנו מערכות ניטור.

מה אנחנו מנטרים?

שרתים, נפחים, גיבויים, כתובות IP, ועוד.
הצוות של התמיכה בחירה מקבל ממוקד הבקרה התראות אודות תקלות בשרתים, גיבויים שלא צלחו ופועל לאבחן ולפתור עבורך את התקלה.
בנוסף אנו מבצעים ביקורות שוטפות שמטרתן לעלות על נקודות תרופה לפני שהן הופכות לתקלה.

תומך אישי: מרכז תמיכה עם זמינות ויחס אישי

תומך מחשוב אישי
תומך מחשוב אישי

הצמדת תומך האישי במרכז התמיכה של AGAS מאפשרת ללקוח לקבל יחס אישי יותר ושירות המותאם ברמה גבוה לצרכי העסק.

התומך האישי פועל מתוך היכרות מעמיקה עם הצרכים השונים של הלקוח, סדרי העדיפות וגם היכרות טובה יותר עם מערך המחשוב כמו גם עם אנשי הקשר העובדים בעסק.

התומך מגובה ע”י מרכז התמיכה לזמינות מירבית ומודרך ע”י מחלקת המומחים של AGAS כך שהלקוח נהנה מידע וניסיון במגוון כולל של טוכנולוגיות מחשוב עסקי

כניסה לשירות המחשוב – איך זה עובד?

מסמך המלצות

צוות המומחים שכל עיסוקו הוא תכנון תצורת רשת המתואמת לצרכי הלקוח בוחן את כל פרטי המידע. עמודת המחשבים, מערכות ההפעלה, תוכנות ארגוניות, גיבויים, צרכי ההמשכיות העסקית של הלקוח, תקשורת אינטרנט, מבנה שרתים, אנטי וירוסים ועוד, משלב מידע זה עם התוכניות העסקיות של הלקוח ומגבש מסמך המלצות מפורט.

מסמך זה מספק תמונת מצב לגבי שדרוגים הכרחיים ותוכניות עתידיות לשנים הקרובות

תאום ציפיות

ב-AGAS אנחנו מבינים ששירות מחשוב עוסק יותר באנשים מאשר במחשבים. לכן חשוב לנו להכיר אתכם באופן אישי, להבין את המטרות העסקיות, את ההעדפות ואת החזוון העסקי שלכם מעבר למטרות הקשורות במחשוב ישירות.

למידע זה יש תפקיד לא פחות חשוב מלמידע טכני בעת גיבוש ההמלצות וקבלת ההחלטות.

הפקת ספר רשת

כל המידע שנאסף מוזן למערכת השירות שלנו (המנוהלת בתוכנת פריוריטי). באמצעות המידע שנאסף לכל נציג תמיכה היכולות לתת שירות מחשוב מקצועי המוזן ממידע מלא.

גם במהלך שירות המחשוב נוכל לשפר ולהמליץ באמצעות סטטיסטיקות אודות הקריאות שנפתחו לכל מחשב

בתום התהליך מוגש ללקוח ספר רשת כך שהמידע זמין ונגיש עבורו להמשך הדרך והוא יודע בדיוק מה קיים ברשת המחשבים שלו.

מיפוי רשת המחשוב

טכנאי מחשבים יתואם להגיע למשרדי הלקוח. הטכנאי יעבור מחשב מחשב ויתעד, רשיונות, תוכנות, ציוד תקשורת, חומרה, תצורת שרתים ועוד.

לכל מחשב יוענק מספר AGAS המשמש את מוקד התמיכה לצורך מתן שירות ותיעוד הקריאות של המחשב. המספר יודבק על המחשב עם פרטי ההתקשרות למרכז המיכה בכדי שכל משתמש יוכל לפתוח קריאה.

קרא עוד בנושא שירותי מחשוב

  • איש\ת מכירות פרויקטים אנחנו מחפשים שחקן\ית נשמה נוסף\ת לצוות המכירות שלנו! התפקיד כולל יצירת קשר אישי וייעוצי עם הלקוח, הבנת הצרכים הארגוניים ותרגומם לפתרונות טכניים תוך עמידה ביעדי מכירה. בנוסף, ישנה אחריות על הפקת הצעות מחיר בעלות מפרט טכני, הכנת מצגות והצגת הפתרונות ללקוח תוך מעקב וfollow up על הפרויקטים. העבודה בממשק עם מחלקת presale ומנהלי הפרויקטים של החברה.   דרישות: נסיון במכירת ...
  • גיבוי – המלך העירום ! “יש לי גיבוי!”, כשהמילים האלה נזרקות לאוויר במהלך פגישה אני זז בחוסר נוחות על הכסא. זאת מפני שלרוב המילה גיבוי היא מילה אמורפית, לא ברורה ויכולה להיות מאוד מטעה. אז מה זה בכלל גיבוי? ומהם המרכיבים שהופכים גיבוי לגיבוי טוב? על שאלות אלו אשתדל לענות במאמר. ההגדרה הרשמית לגיבוי: גיבוי מתייחס לעשיית עותקים(“גיבויים”) של נתונים כך שאלו ...
  • יום הסייבר של AGAS: הרצאה למכללה הלאומית לשוטרים במשרדי AGAS החדשים! השבוע במסגרת השקת מספר שירותים חדשים בתחום הסייבר ב-AGAS אירחנו קבוצה מהמכללה הלאומית לשוטרים. ליאור טוביאנה וערן קולרן סמנ”כלים בחברת AGAS העבירו לשוטרים הנותנים מענה במקצועות הסייבר השונים הרצאות על נושאי אבטחת מידע למגזר העסקי. נושא אבטחת מידע ורגישות המידע הארגוני הינם חלק מהליבה העסקית ב-AGAS ועתה ביתר שאת. מערך הסייבר הלאומי הודיע לאחרונה על חשש ...
  • IT System Security דרוש/ה IT System Security ליישום ותחזוקה של מערכות המחשוב בארגונים השונים, עובדת HANDS ON לטיפול תחקור ותחזוקה של מערכות הליבה לרבות אבטחת מידע דרישות: – ידע וניסיון בתחזוקה והקמה של מערכות EDR/XDR – תמיכה בשירותי Public Cloud: Google Workspace, Office365, Azure, AWS – ידע וניסיון במערכות SIEM – ידע וניסיון בתחקור, הבנת ממצאי סקרי אבטחה – ידע וניסיון במערכות WAF/NAC/WEB FILTERING – תמיכה ...